1.Malujemy 2 koła nakładające się na siebie.

2.Malujemy oczka ^^

3.Malujemy kółka nakładające się na siebie (tym razem po bokach!)

3.Zamalowujemy połowy kołek wykraczających poza nasz szkic i malujemy łapki za pomocą kresek.



Malujemy koło a w nim jeszcze 2 i kolorujemy je na jaki chcemy kolor (w moim przypadku to zielony)

2.Malujemy jeszcze oczka.


4.Zamalowujemy czarne zgłębienie w środku dziobka .
5.Rysujemy czarną kreskę na dziobie
6.Nadszedł czas na łapki :) Namalujcie je takie jak u kaczki na górze.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz